Návyky jsou jako ocelové lano. Každý den spleteme jeden pramen a brzy ho nelze přetrhnout.

Jmenuji se Karolína,

zabývám se Health coachingem (koučinkem zdravého životního stylu) , při kterém využívám své znalosti ze studia výživového poradenství a koučinku osobního a profesionálního rozvoje.


Poskytuji koučink kvality a zdraví života, zaměřuji se na prevenci civilizačních chorob a zároveň pomáhám svým klientům zpomalit proces stárnutí, zhubnout, vypadat a cítit se lépe.

Své znalosti nadále zdokonaluji v rámci studia tříletého oboru Klinické nutriční medicíny.

Výživa je velice obsáhlý obor při kterém je potřeba zohledňovat individuální potřeby a maximálně zohledňovat zdravotní a psychický stav klienta.

Jelikož mě zajímá tělo jako celek ve všech jeho aspektech, nabízím doplňkové služby jako masérka a instruktorka fitness.

Ke každé z mnou nabízených služeb vedla v mém životě cesta. První milník u mne nastal ve chvíli, kdy jsem se životním stylem dopracovala na téměř 90 kg a uvědomila jsem si, že se ve svém těle necítím dobře. Začala jsem hledat cesty správného stravování a nejednou jsem se na své cestě ztratila.

Po narození syna jsem si však svého těla začala vážit a začala jsem se intenzivně vzdělávat.

Jako instruktorka fitness jsem začala vést lekce K2 HIKING. Nyní vedu skupinové lekce, kde se zaměřuji na cvičení s vlastní vahou těla.

Ke zdravému životnímu stylu nezbytně patří správné stravování a tak jsem navázala certifikovaným kurzem výživového poradenství na jehož základě jsem si osvojila komplexní pohled na problematiku výživy. Oblast stravování je velmi rozsáhlá a stále se vzdělávám a školím, abych svým klientům nabídla komplexní služby.

Již jako studentka humanitního oboru sociální činnost jsem získala základní znalosti psychologie a v rámci volitelného předmětu jsem se věnovala masážím. Po letech jsem ,,oprášila,, znalosti masáží akreditovaným kurzem sportovních a relaxačních masáží a manuální lymfodrenáží dolních končetin.

Každý životní příběh klientů mne stále sváděl k otázkám jak pomoci více a hlouběji. Pracovala jsem sama v sobě s tématy jako je motivace, vnitřní rovnováha, osobní rozvoj, cesta za sny a cíli. Má cesta mne dovedla ke koučinku. Jako profesionální a certifikovaný kouč nabízím bezpečný, důvěrný a respektující prostor pro hledání té nejlepší cesty k vašemu štěstí a spokojenosti

Karolína


vzdělání a kvalifikace


  • certifikát MINDSET Health Coach ( Kouč zdravého životního stylu ) 
  • certifikát MINDSET COACH
  • poradce pro výživu a suplementaci
  • instruktor fitness/osobní trenér 
  • sportovní a relaxační masér
  • principy posilování stabilizačního systému CORE / IQ pohyb
  • CORE zásobník cviků / IQ pohyb
  • bioenergetická cvičení / práce se stresem v těle
  • FitNut akademie / Nutri 
já před proměnou +30 kg
já před proměnou +30 kg